Вчитель-реабілітолог вищої категорії: https://biosafety.igc.by/community/profile/percyshivers73/ вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; сертифікати за відповідними методиками реабілітаційної роботи з дітьми, sendhwapublicschool.com які мають вади у фізичному або розумовому розвитку; підвищення кваліфікації; стаж роботи на посаді вчителя-реабілітолога – не менше ніж 8 років. Вчитель-реабілітолог I категорії: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; сертифікати за відповідними методиками реабілітаційної роботи з дітьми, https://pioni.com.ua/kabinet-ministriv-ukrayini-interv-yu-zastupnika-ministra-finansiv-romana-yermolicheva-dlya-gazeti/ які мають вади у фізичному або розумовому розвитку; підвищення кваліфікації; стаж роботи на посаді вчителя-реабілітолога – не менше ніж 5 років. Вчитель-реабілітолог: homepage вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань без вимог до стажу роботи”. Тому, заповнюючи пункт «Освіта», правильно вказуйте її рівень у педагога, який атестується, орієнтуючись на кваліфікацію, що зазначена в дипломі про освіту, виданому вищим навчальним закладом відповідного рівня акредитації. Учителям та викладачам загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації за завідування спортивними залами провадиться додаткова озаробітна плата асистента вчителя 2023 в розмірі 10 відсотків ставки заробітної плати. Отже, педагогічному працівнику ІРЦ не оплачують додатково години, які входять в його педагогічне навантаження, але якщо такий працівник у вільний від основної роботи час надає корекційно-розвиткові послуги за угодою, то така оплата буде законною.
Якщо вчитель-логопед ІРЦ працює на ставку і має ще години корекційно-розвиткових занять з дітьми з інклюзивних класів, які входять у тижневе навантаження 40 годин, то чи оплачуються ці корекційно-розвиткові заняття (59,9 гривень)? Якщо практичний психолог працює на 1,5 ставки, то зростає і його педагогічне навантаження. Практичний психолог закладу загальної середньої освіти має 40-годинний робочий тиждень на ставку. Асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням (далі – асистент вчителя) призначається на посаду та звільняється з неї наказом начальника управління освіти і науки за поданням директора загальноосвітнього навчального закладу. 2.7. Забезпечує разом з іншими працівниками навчального закладу здорові та безпечні умови навчання, виховання та праці. Мається на увазі, що більше коштів буде виділено тим сферам, які відповідають за виховання кожного, як особистості. І незалежно від того, змінював державний службовець місце роботи чи ні, він має право на отримання таких коштів лише один раз. Чи це вважається подвійною оплатою, яка не має проводитись? Чи може вчитель фізкультури обіймати цю посаду? Чи можна зробити 2 клас інклюзивним посеред навчального року?
Кожного року станом на 1 вересня поточного навчального року проводиться тарифікація педагогічних працівників. Труднощі можуть бути лише з посадою тарифна сітка асистента вчителя 2023 вчителя, оскільки тарифікація була здійснена на початку навчального року, і кошти на цю посаду в фонді оплати праці не передбачені. На жаль, Типове положення про атестацію педагогічних працівників (Наказ МОН 06.10.2010 №930) та Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (наказ МОН №102 від 15.04.93) поки не приведені у відповідність до Закону України “Про освіту”, який впровадив посаду асистент вчителя навантаження 2023а вчителя. Відповідно до Статті 16-1 Закону України “Про загальну середню освіту”, освітні та соціальні потреби дітей зі складними порушеннями розвитку під час їх перебування в закладі загальної середньої освіти задовольняються асистентом дитини – соціальним працівником, одним із батьків або особою, уповноваженою ними. 2.6. Співпрацює з фахівцями, які безпосередньо працюють з дитиною з особливими освітніми потребами та беруть участь у розробленні індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами. Крім того, фахівці інклюзивно-ресурсного центру провадять інші види діяльності, зокрема надають консультації батькам (законним представникам) дітей, педагогічним працівникам, які беруть участь в інклюзивному навчанні тощо. 2.12. Стимулює розвиток соціальної активності дітей з особливими освітніми потребами, сприяє виявленню та розкриттю їхніх здібностей, талантів, шляхом залучення цих дітей до участі у науковій, технічній діяльності, художній творчості.
З них 3 дітей – з особливими освітніми потребами. 2.9. Разом із вчителем класу, надає освітні послуги, спрямовані на задоволення освітніх потреб дітей з особливими освітніми потребами. Разом з тим, з метою диференціації оплати праці працівників, які отримують однакову заробітну плату на рівні мінімальної, пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1037 керівникам навчальних закладів надано право забезпечити диференціацію заробітної плати шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності та умов виконуваної роботи. Індивідуальна форма навчання (або педагогічний патронаж, як зазначено в Законі України “Про освіту”) організовується відповідно до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах (наказ МОН від 12.01.2016 №8). Відповідно до пункту 3.4 розділу III Типового положення атестація педагогічних працівників передбачає попереднє підвищення кваліфікації, яке педагогічний працівник має право пройти на засадах вільного вибору змісту, програм, форм навчання, організацій та установ, акредитованих в установленому порядку на здійснення підвищення кваліфікації. Отже, працівник утратить право на індексацію і з грудня 2016 року отримуватиме лише підвищену зарплату. Педагогічний працівник ІРЦ, як і будь-яка інша особа з відповідною освітою та / або кваліфікацією, може надавати корекційно-розвиткові послуги в ЗЗСО у вільний від основної роботи час за угодою чи договором.